Yemeksepeti Express'te Kurye Olmak

Yemeksepeti Express olarak, siparişleri kullanıcılara söz verilen zamanda ve taze ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunun yanında iş ortağımız olan kuryelere mümkün olduğunca fazla sipariş atamak ve mümkün olan en fazla kazancı elde etmelerini sağlamak. Yemeksepeti Express olarak Türkiye’nin bir çok ilinde Restoran, Yemeksepeti Market ve Yemeksepeti Mahalle siparişlerini taşımaktayız. Bu büyük filomuzda yaya olarak, bisikletinlemotorunla ya da aracınla sipariş taşıyabilir ve çalışacağın saatleri kendin belirleyebilirsinBaşvurun kabul edildikten sonra çalışacağın süre boyunca kullanacağın ekipmanları en yakın iletişim merkezinden temin edebilirsin

iş Ortağımız Olmak İster Misin?

Başvuru

Hemen başvur‘a tıklayarak, formu doldurup başvurunu tamamlayabilirsin.

Ekipman Alımı

Başvurun kabul edildikten sonra çalışacağın süre boyunca kullanacağın ekipmanları en yakın iletişim merkezinden temin edebilirsin.

Slot Seçimi

Ekipmanlarını teslim aldıktan sonra kurye sürücü uygulamasından çalışacağın slotları seçip çalışmaya başlayabilirsin.

Ekipman Kullanımı

Sipariş taşıyabilmek için, sana en yakın iletişim merkeziyle iletişime geçerek Yemeksepeti yeleği, taşıma çantası ve punch’ı satın almayı unutma!

İletişim merkezlerinin güncel adres ve telefon numarasına buradan
ulaşabilirsin. Eğer bir şirkete bağlı olarak çalışıyorsan, ekipmanlarını bağlı
olduğun şirketten satın alabilirsin.

Yemeksepeti ekipmanları, seni trafikte daha görünür kılarak daha güvenli bir yolculuk sağlamaktadır. Aynı zamanda, işletmeler ve kullanıcılarla olan işlemlerinde marka bilinirliği sayesinde sana kolaylık sağlar.

Sürücü Uygulaması

Yemeksepeti Express’te kazançlarını sürücü uygulaması üzerinden takip edebilirsin. Ödemeler bölümüne tıkladığında kazançlarını sipariş tutarı, mesafe (km) tutarı, ek kazançlar (bonuslar) ve bahşiş tutarları olarak detaylıca görünteleyebilirsin.

Yemeksepeti Express’te çalışma saatin içerisinde, tamamladığın siparişler ve gittiğin km’ler hakediş tutarın olarak hesaplanmaya başlar. Bu alanda bahşiş haricinde bulunan tüm alanlar KDV hariç miktarı göstermektedir. Bahşiş miktarı ise KDV dahil olacak şekilde göstermektedir.

Ödüllendirme Programı

Sipariş teslim ederek puan kazanılan, kazanılan puanlarla Sürücü Mağazası uygulaması üzerinden ödül alınan programdır.

İş ortağımız olarak, teslim ettiğin her sipariş için +1 puan kazanırsın. Kazanmış olduğun puanları biriktirerek Sürücü Mağazasından ödülünü seçebilirsin.

Sipariş verdiğin ürünleri, bilgilendirme e-postası aldıktan sonra iletişim merkeziden veya saha yöneticilerinden teslim alabilirsin. Bir şirkete bağlı çalışıyorsan, ürünleri şirket yetkilisinden teslim alabilirsin.

Ödüllendirme programımız hakkında aklına takılan soruları odul@yemeksepetiexpress.com adresine e-posta atarak iletebilirsin.